Praca Prowadzenie księgowości w Wągrowcu

Znaleźliśmy 2 oferty

Główny księgowy

Zakres obowiązków:1) Prowadzenie spraw związanych z rachunkowością jednostki, tj. Bursy Szkolnej nr 1 w Wągrowcu. 2) Nadzorowanie gospodarki środkami budżetowymi, ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowości wydatkowania środków z punktu widzenia prze

2024-04-23 18:41:33
od 7300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
BURSA SZKOLNA NR 1
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Księgowa/księgowy

Zakres obowiązków:prowadzenie pełnej księgowości spółdzielczej Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweWymagania pożądane: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Inne wymagania: znajomość przepisów prawa,niekaralność,wysoka kult

2024-03-22 18:41:35
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Spółdzielnia mieszkaniowa w wiatrowie
34 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prowadzenie księgowości Wągrowiec