Praca Prowadzenie księgowości w Tarnowie

Znaleźliśmy 7 ofert

Główny Księgowy/ Główna Ksiegowa z angielskim

Międzynarodowa spółka produkcyjnanadzór nad prawidłowym prowadzeniem ksiąg oraz obiegiem dokumentów księgowych

2024-01-18 17:59:01
89 dni temu z michaelpage.pl

KSIĘGOWA W BIURZE RACHUNKOWYM (O)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne - Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. średnie ekonomiczne, min. 2 lata doświadczenia na stanowisku. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w

2024-03-26 07:31:29
Kancelaria Doradztwa Podatkowego Piotr Wróbel...
21 dni temu z aplikuj.pl

Księgowa(i)

Zakres obowiązków:prace przy komputerze na programie księgowym OPTIMA, program ZUS Wymagania:Wymagania konieczne: Zawody: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 2), Księgowy (wymagany staż - lata: 2)Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

2024-04-10 18:41:17
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
6 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Twój zakres obowiązków, Bieżące prowadzenie księgowości / ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości., Nadzór nad dokumentami zgromadzonymi w Dziale finansowym., Bieżące aktualizowanie wiedzy na temat aktualnych przepisów i doświadczenie..

2024-04-09 15:40:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
GROW Business Projects
7 dni temu z pracuj.pl

Księgowa w biurze rachunkowym (o)

Zakres obowiązków:prowadzenie ewidencji podatkowych, KPiR, ryczałt, ewidencja VAT, ewidencja środków trwałych, sporządzanie deklaracji podatkowych JPK, VAT, PIT, prowadzenie ewidencji płacowo-kadrowej, znajomość programu Comarch OPTIMA, obsługa płatn

2024-03-23 18:41:23
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
24 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Staż z urzędu pracy Referent ds. księgowych (s)

Opis zadań:1. Ewidencja księgowa dokumentów księgowych.2. Ewidencja księgowa w programach księgowych pod kątem podatku dochodowego.3. Dokonywanie rozliczeń.4. Dekretacja i archiwizacja dokumentów.5. Pomoc podczas uzgadniania kont księgowych.6. Pomoc

2024-03-27 18:41:42
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
20 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Księgowy / Księgowa

Twój zakres obowiązków, Prowadzenie pełnej księgowości przedsiębiorstwa, Sporządzanie deklaracji podatkowych i rozliczeń VAT, Obsługa dokumentów finansowych i księgowych, Monitorowanie i analizowanie przepływu środków finansowych, Przygotowywanie..

2024-03-27 22:40:05
Alfa Business sp. z o. o
20 dni temu z pracuj.pl