Praca Prowadzenie księgowości w Słupcy

Znaleźliśmy 2 oferty

Samodzielny księgowy (m/k)

Zakres obowiązków: przygotowywanie rozliczeń podatkowych, fakturowanie sprzedaży, księgowanie dokumentów, nadzór nad przelewami, prowadzenie pełnej księgowości, kontrola należności, tworzenie raportów finansowych, opieka kadrowa.Wymagania: doświadcze

2024-04-17 11:53:58
2 dni temu z jobs.pl

Samodzielny księgowy (m/k)

Zakres obowiązków: przygotowywanie rozliczeń podatkowych, fakturowanie sprzedaży, księgowanie dokumentów, nadzór nad przelewami, prowadzenie pełnej księgowości, kontrola należności, tworzenie raportów finansowych, opieka kadrowa.Wymagania: doświadcze

2024-03-23 15:25:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Trenkwalder 
3,0 
27 dni temu z infopraca.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prowadzenie księgowości Słupca

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 206 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy