Praca Projektowanie wnętrz w Rybniku

Znaleźliśmy 4 oferty

PROJEKTANT, PROGRAMISTA STRON INTERNETOWYCH Nowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie ogólnokształcące - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: - Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN - System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką mie

2024-03-29 07:31:24
Buzz makers digitall marketing sonia sokół
Dzisiaj z aplikuj.pl

Inżynier Konstruktor / Projektant @ Talent Partners

Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewnym, min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego konstruktora, komunikatywna znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca kontakt z zagranicznym oddziałem firmy, znajom

2024-02-22 10:44:15
Talent Partners
36 dni temu z nofluffjobs.com

Projektant, programista stron internetowych

Zakres obowiązków:Projektowanie graficzne i tworzenie responsywnych stron internetowych, sklepów e-commerce i newsletterów, w oparciu o technologię WordPress, Webflow, Framer, Javascript, HTML i CSS. Tworzenie projektów digitalowych na potrzeby komun

2024-03-28 18:41:37
od 4242 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Asystent / Asystentka projektanta - branża drogowa

Twój zakres obowiązków, Wykonywanie projektów drogowych pod nadzorem projektanta prowadzącego,, Prowadzenie części formalno-prawnej procesu projektowego,, Opracowanie szczegółowych specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót,, Udział w..

2024-03-14 13:40:46
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dmk inżynieria spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
15 dni temu z pracuj.pl