Praca Produkcyjna Swarzędz - stawka 16,00 zł/h

Miejsce pracy: Swarzędz
Region: Wielkopolskie
FallWork Sp. z o.o. Agencja pracy tymczasowej i Doradztwa Personalnego w związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta firmy produkcyjnej ze Swarzędza poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji - Swarzędz

Oferujemy:
- pracę w systemie dwu zmianowym
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe - 16 zł/h
- możliwość zdobycia nowych umiejętności na rożnych działach w firmie
- po okresie próbnym możliwość stałego zatrudnienia na umowę o pracę

Obowiązki:
- prace pomocnicze
- zginanie i obróbka blachy na dziale produkcji
- produkcja kanałów klimatyzacyjnych
- prace fizyczne

Wymagania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (II-zmiany)
- sprawność fizyczna
- dojazd do Swarzędza we własnym zakresie
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu bądź dostarczyć je osobiście do biura Fallwork ul.Towarowa 35

W CV proszę o dodanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na
przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji
obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia
29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i
następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego
i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego
przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Oferty pracy FallWork

KASA-TYGODNIÓWKI- Wrocław ul.Krakowska ZARABIAJ...
15 godzin temu z lento.pl
HALA Piła TYGODNIÓWKI ZARABIAJ NA ŚWIĘTA
Pracownik Działu Wędliny Piła TYGODNIÓWKI...
Praca Kasjer Tygodniówki
17 godzin temu z lento.pl
Sprzedawca/Kasjer - wypłaty tygodniowe
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA