Praca Prawo jazdy kat. C w Kołbieli

Znaleźliśmy 2 oferty

kierowca kat C -asenizacja

Zatrudnię kierowcę z kat C na pojazd asenizacyjny (szambiarkę). Wymagane zaangażowanie, sumienność, chęć do pracy, prawo jazdy kat. C kurs na przewóz rzeczy oraz udokumentowane min 2 lata w zawodzie kierowcy - kat C w ostatnim okresie. Praca na teren

2024-01-30 09:12:12
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MAXI-LUX
59 dni temu z lento.pl

Kierowca kat C

Zatrudnię kierowcę z kat C na pojazd asenizacyjny (szambiarkę). Wymagane zaangażowanie, sumienność, chęć do pracy, prawo jazdy kat. C kurs na przewóz rzeczy Praca na terenie Warszawa -Wilanów. Wyjazd z miejscowości Dobrzyniec (okolice Mińska Mazowiec

2024-03-03 09:49:59
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MAXI-LUX
26 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy

KIEROWCA, umowa na czas nieokreślony, prawo jazdy...

KIEROWCA, umowa na czas nieokreślony, prawo jazdy ka C+E, Oferuję pracę na stanowisku kierowca, kąt C+E, praca tylko kraj, naczepa plandek..

2024-03-19 09:45:02
MILEJOWICE +78km
10 dni temu z anonse.com

Kierowca - Sprzedawca / Vanseller (prawo jazdy...

Zakres obowiązków:Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki.Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze.Budowanie długotrwałych relacji z klientem.Efektywne wprowadzanie nowych produktów.Nasze oczekiwania:Miejsce zamieszkania w pobli

2024-02-07 05:25:32
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
BAKOMA SP. Z O. O
Lublin +119km
51 dni temu z infopraca.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. C Kołbiel

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 72 901 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy