Praca Prawo jazdy kat. C w Gliwicach

Znaleźliśmy 7 ofert

Kierowca kat C+E

Firma zatrudni kierowcę kat C+E na umowę o prace ,pełny etat. Baza znajduje się w Gliwicach oraz w innych częściach Polski gdzie posiadamy swoje oddziały .Transporty na terenie polski .Zainteresowanych prosimy o kontakt .Praca od zaraz .Atrakcyjne za

2024-04-18 07:49:48
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PW Padewscy
7 dni temu z lento.pl

KIEROWCA (KAT. C)

Gliwice, ul. Generała Władysława Sikorskiego 122 Do Twoich zadań będą należeć m.in.:przygotowanie towaru do przewozu/dostawy,przew óz i dostarczenie towaru do klienta,rozładunek towaru,zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta,dbałość o prawidłowy o

2024-04-17 11:53:50
8 dni temu z jobs.pl

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C +ADR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe - Zawody: Kierowca samochodu dostawczego - Uprawnienia: uprawnienia ADR,prawo jazdy kat. C - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie

2024-04-03 07:31:02
MEGA Niezgoda i Sulik Spółka Jawna
22 dni temu z aplikuj.pl

Kierowca kat. C+E (transport międzynarodowy)

Twój zakres obowiązków, Dostarczanie naszych produktów do klientów (głównie klienci z Holandii i Niemiec), Przestrzeganie terminowości realizowanych tras, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Dbałość o powierzony samochód i mienie Firmy, w tym..

2024-04-23 15:40:39
HOLBOX Poland Sp. z o.o
2 dni temu z pracuj.pl

Kierowca kat. C+E

Twój zakres obowiązków, transport towarów pod wskazany adres, wypełnianie dokumentów dostawy, dbałość o powierzony tabor oraz sprzęt służbowy, dobra organizacja pracy, współpraca z innymi pracownikami..

2024-04-03 19:40:04
MERVEX SP. Z O. O
22 dni temu z pracuj.pl

Kierowca samochodu ciężarowego kat. c +adr

Zakres obowiązków:Wykształcenie: zawodowe; prawo jazdy kat. C+ADR z uprawnieniami do przewozu paliwa; dwie zmiany; miejsce pracy: teren Śląska i woj. ościenne - baza Lotnisko Gliwice Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu dostawczeg

2024-04-02 18:41:21
do 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
23 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Kierowca krajowy kat. C+E

Twój zakres obowiązków, Wszelkich informacji chętnie udzielę telefonicznie, zapraszam. , 607331533..

2024-03-27 20:40:02
Murawski Wojciech-Transport
29 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. C Gliwice