Praca Prawo jazdy kat. C w Gdyni

Znaleźliśmy 6 ofert

Kierowca Kat. C

PROFMETKOL oddział Gdynia - firma z ugruntowaną pozycją na rynku, lider w dziedzinie metali zatrudni na stanowisku kierowcy (kat. C). Wymagane min. 2 letnie doświadczenie. tel (058) 623 10 20

2024-02-11 11:15:15
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Prof-Met-Kol
46 dni temu z lento.pl

kierowca kat C+E

Zatrudnię kierowcę kat C+E na kontenery morskie po kraju,weekendy w domu, oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, po okresie próbnym umowa o pracę, i pakiet medyczny ,baza firmy w Gdyni ul Hutnicza 36 B tel.505721112

2023-12-29 22:10:19
Wiltrans
90 dni temu z lento.pl

Kierowca - Sprzedawca / Vanseller (prawo jazdy...

Zakres obowiązków:Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki.Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze.Budowanie długotrwałych relacji z klientem.Efektywne wprowadzanie nowych produktów.Nasze oczekiwania:Miejsce zamieszkania w pobli

2024-02-14 05:25:34
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
BAKOMA SP. Z O. O
43 dni temu z infopraca.pl

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

Firma AMG Liquids z siedzibą w Nowym Stawie (woj. pomorskie) powstała w 2007 roku na bazie wieloletniego doświadczenia jej właścicieli w branży przewozów chemii płynnej w cysternach. Od momentu rozpoczęcia działalności firma zapewnia dostawę surowców

2024-03-18 11:00:42
AMG Liquids Arkadiusz Półgrabski, Mariusz...
10 dni temu z gowork.pl

Kierowca kat. C

Twój zakres obowiązków, Przyjmowanie, wydawanie, kontrola ilościowa i jakościowa towarów;, Selekcja towarów zgodnie z zamówieniami, pakowanie;, Odbiór towarów od dostawców;, Utrzymanie czystości i okresową inwentaryzację towarów w magazynie;,..

2024-02-27 11:40:44
Mariteksa Sp z o.o
30 dni temu z pracuj.pl

Kierowca - Sprzedawca / Vanseller (kat. C)

Bakoma Sp. z o.o. powstała po 1989 roku i jest czołowym polskim producentem galanterii mlecznej. Jest spółką ze 100% polskim kapitałem. Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie w Elżbietowie.Nieustannie unowocześniamy linie produkcyjne, poszukuje

2024-02-27 07:00:47
BAKOMA
30 dni temu z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. C Gdynia