Praca Prawo jazdy kat. C w Dąbrowie Górniczej

Znaleźliśmy 5 ofert

Kat. C-Sosnowiec po miejscu----> dniówka nawet...

Sosnowiec/Dąbrowa Górnicza ! TRASY LOKALNE tzw. WOKÓŁ KOMINA ! Dam zlecenia dla kierowców na solówki kat C + kod 95 , WYJAZDY CODZIENNIE Z OKOLIC KATOWIC/SOSNOWCA- TRASY LOKALNE tzn. w promieniu +200 km od 41-200 Sosnowiec, B2B, dniówka nawet do 500

2024-04-12 19:27:19
Rodzaj pracy: Inna
Ngp
7 dni temu z lento.pl

KIEROWCA KAT. C LUB C+E

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C,Prawo jazdy kat. C - Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile w

2023-12-14 08:54:47
Pec-trans spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
127 dni temu z aplikuj.pl

Dostawca Kierowca kat. C Nowe

Twój zakres obowiązków, Realizacja dostaw wody i produktów z oferty Eden do Klientów, Obsługa i bezpośredni kontakt z Klientem..

2024-04-19 11:40:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Eden Springs
Dzisiaj z pracuj.pl

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

Twój zakres obowiązków, obsługa stałych zleceń automotive głównie Mercedes, praca na ciągnikach DAF + naczepy Schmitz Mega, bieżące informowanie na temat statusów wykonywanego zlecenia, jazda głównie Niemcy..

2024-04-11 14:40:31
West Cargo Michał Nowak
8 dni temu z pracuj.pl

Kierowca kat. c lub c+e

Zakres obowiązków:transport towarów, praca na terenie Polski Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C, Prawo jazdy kat. CWymagania pożądane: Upraw

2024-03-30 18:41:27
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
20 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. C Dąbrowa Górnicza