Praca Prawo jazdy kat. B we Włocławku

Znaleźliśmy 5 ofert

Kierowca kat. B

Szukasz pracy we Włocławku? Sprawdź aktualne oferty pracy, zobacz, gdzie we Włocławku i okolicy trwa rekrutacja. Przeglądaj ogłoszenia o pracę i aplikuj na interesujące Cię oferty. Z nami na pewno znajdziesz pracę, która zapewni Ci pewne za

2024-01-09 13:21:03
102 dni temu z ddwloclawek.pl

Kierowca Kat B

Zatrudnie kierowcę wymagane Kat "B ", transport mebli na terenie całego kraju

2023-12-21 12:27:04
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Quick-Trabs
121 dni temu z lento.pl

kierowca kat. B

Szukasz pracy we Włocławku? Sprawdź aktualne oferty pracy, zobacz, gdzie we Włocławku i okolicy trwa rekrutacja. Przeglądaj ogłoszenia o pracę i aplikuj na interesujące Cię oferty. Z nami na pewno znajdziesz pracę, która zapewni Ci pewne za

2024-01-09 13:21:03
102 dni temu z ddwloclawek.pl

Kierowca Kat B - praca dodatkowa

Szukasz pracy we Włocławku? Sprawdź aktualne oferty pracy, zobacz, gdzie we Włocławku i okolicy trwa rekrutacja. Przeglądaj ogłoszenia o pracę i aplikuj na interesujące Cię oferty. Z nami na pewno znajdziesz pracę, która zapewni Ci pewne za

2024-02-09 13:21:03
71 dni temu z ddwloclawek.pl

Kierowca kat. b, r45/0925-441/24

Zakres obowiązków:przewóz osób niepełnosprawnych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: Prawo jazdy kat. BInne wymagania: czynne prawo jazdy kat. B, mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, sprawność fizycz

2024-04-19 18:41:15
od 2121 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Spółdzielnia socjalna empatia
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Podobne oferty pracy

Pracownik ogólnobudowlany prawo jazdy kat B Warszawa

Witam Poszukuję osoby do prac ogólnobudowlanych i porządkowych z umiejętnością obsługi podstawowych elektronarzędzi na małej budowie. Zakres prac: Naprawy tynku po bruzdowaniu Wykuwanie bruzd pod nowe instalacje Zamurowywanie dziur w ścianach Izolacj

2024-04-19 08:10:01
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
raim
Warszawa +140km
Wczoraj z lento.pl

Pracownik fizyczny, zakwaterowanie gratis prawo...

Poszukujemy na dwa miesiące osobę z prawej jazdy kat. B, praca fizyczna, zakwaterowanie gratis możliwość dłuższej współpracy - PRACA OD ZARAZ stawka 28zł/h na rękę

2024-04-09 12:58:04
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Warszawa +140km
11 dni temu z lento.pl

Pracownik fizyczny prawo jazdy kat. B , zakwaterowanie

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną, zajmujemy się remontami dróg, wymianą odwodnień liniowych, itp Obecnie poszukujemy osób do pracy fizycznej, Oferujemy zakwaterowanie w mieszkaniu na osiedlu strzeżonym, oraz stawkę 28zł/h na rękę. Osoby zainteresowane

2024-04-02 13:05:13
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Warszawa +140km
18 dni temu z lento.pl

Kierowca - Sprzedawca / Vanseller (prawo jazdy...

Zakres obowiązków:Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki.Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze.Budowanie długotrwałych relacji z klientem.Efektywne wprowadzanie nowych produktów.Wymagania:Miejsce zamieszkania w pobliżu wybra

2024-03-13 21:25:34
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
BAKOMA SP. Z O. O
Poznań +149km
38 dni temu z infopraca.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. B Włocławek

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 213 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy