Praca Prawo jazdy kat. B w Tarnowie

Znaleźliśmy 6 ofert

Kierowca Kat. B

Poszukujemy chętnych osób do pracy jako kierowca taxi w aplikacji Bolt oraz Free Now. Jako nowy kierowca możesz zdobyć nawet 4900zl bonusu na start!!! Samochód flotowy służbowy samochód (Skoda Fabia, Toyota Corolla) 50% obrotów, napiwki gotówkowe są

2024-03-25 12:28:44
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
OptimaGo sp. z o.o
3 dni temu z lento.pl

KIEROWCA KAT. B (O)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Inne wymagania: Wymagania: prawo jazdy kat. B, wykształcenie bez znaczenia, mile widziany emeryt lub rencista. Przewóz dzieci na terenie

2024-03-21 07:31:09
Dziecięcy raj marzena molczyk
7 dni temu z aplikuj.pl

Kierowca - 3,5t kraj // kat b

Jeśli Twoją pasją jest transport …. Dołącz do nas Poszukujemy osoby na stanowisko KIEROWCY samochodu dostawczego w transporcie krajowym – praca w delegacji od poniedziałku do piątku. Nasze wymagania: - doświadczenie w transporcie krajowym bądź między

2024-03-08 11:52:01
20 dni temu z tarnowiak.pl

Kierowca kat.B Międzynarodówka

Do współpracy zaangażuję osobę z doświadczeniem zawodowym, rozliczenie na podstawie stałej stawki wynagrodzenia(dniówki)-rozliczane zaraz po powrocie z trasy + premia za spalanie paliwa. Trasy planowane są w systemie ok. 3 tygodnie w trasie/ 1 tydzie

2024-03-06 11:52:03
22 dni temu z tarnowiak.pl

Zatrudnię kierowców z Kat. B

1. Kierowca międzynarodowy na trasy Polska – UK – Polska Na foto powyżej zaznaczone czarną linią Trasa zajmuje ok 5-7 dni, następnie 3 dni w domu Auto Renault Master dajemy pod dom Stawka na okresie próbnym do 2 miesięcy 290 zł za dzień w trasie 2. K

2024-03-13 12:48:17
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
CHIC TRANS
15 dni temu z lento.pl

Kierowca kat. b (o)

Zakres obowiązków:przewóz dzieci busem do szkół Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: Wymagania: prawo jazdy kat. B, wykształcenie bez znaczenia, mile widziany emeryt lub rencista. Przewóz dzieci na

2024-03-20 18:41:34
od 2121 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie