Praca Prawo jazdy C+E w Toruniu

Znaleźliśmy 6 ofert

Poszukiwany Kierowca C E Międzynarodówka

Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji TORM SP. Z O.O. Zatrudni Kierowcę z kat. C+E w transporcie międzynarodowym. WYMAGANIA: - prawo jazdy kat. C+E, - karta kierowcy, - świadectwo kwalifikacji, - aktualne badania lekarskie, - dbałość o sprzęt, - zara

2024-04-10 08:30:34
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PKS TORM
14 dni temu z lento.pl

Poszukiwany Kierowca C+E Międzynarodówka

2024-03-19 14:35:20
PRZEDSIĘBIORSTWO KOORDYNACJI SPEDYCJI TORM...
36 dni temu z lento.pl

Kierowca C+E Holandia

Do Twoich obowiązków będzie należało:rozwożenie różnego rodzaju produktów na paletach (m.in. dywany, sprzęt ogrodniczy, skrzynie),dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii.Oczekujemy:doświadczenia na podobnym stanowisku,ważneg

2024-03-09 15:25:38
InterKadra Sp. z o. o
46 dni temu z infopraca.pl

Kierowca C+E

Firma Polska w Belgii poszukuje kierowcy z kat.C+E.2200 euro

2024-01-19 22:00:42
Fetih Group
96 dni temu z lento.pl

szukam kierowcy kat C+E

Przyjmę kierowcę kat C wyjazdy jedno dwu dniowe

2024-02-10 12:38:26
Bogdan
74 dni temu z lento.pl

Kierowca c+e

Zakres obowiązków:dostarczanie towaru do klienta na paletach (kostka brukowa)Praca na terenie Torunia Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceUprawnienia: Prawo jazdy kat. C + EWymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie

2024-04-22 18:41:18
do 6850 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
TOMAWER TOMASZ NESTEROWICZ
4,3
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy C+E Toruń