Praca pomocnicza na serwisie

Miejsce pracy: Sękocin Stary
Region: Mazowieckie
OTTO Work Force Europe jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier w serwisie telefonów i laptopów

Miejsce pracy: Sękocin Stary, gm Raszyn

Opis stanowiska:

- czynności pomocnicze w magazynie

-kontrola jakości

- rejestracja urządzeń

- wydawanie i przyjmowanie sprzętu elektronicznego na magazyn

-drobne naprawy

-praca z komputerem

Wymagania:

- zaangażowanie i chęć do pracy

- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - z możliwością przejścia na umowę o pracę,

- atrakcyjną stawkę godzinową

- pracę na dwie zmiany: 6:00-14:00; 14:00-22:00

- możliwość nawiązania dłuższej współpracy i rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 000 - pokaż numer telefonu - 0000362818, NIP 896 - pokaż numer telefonu - 8961507000, Regon 021 - pokaż numer telefonu - 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Oferty pracy OTTO

Praca na magazynie spożywczym - BONUS nawet 500€-...
2 tygodnie temu z lento.pl
Pracownik magazynowy - Kałuszyn
miesiąc temu z lento.pl
Pracownik produkcji, kompletacji zamówień - Garwolin
2 miesiące temu z lento.pl
Praca na magazynie - Garwolin
Zlecenie od środy 22-09 20/25 Dni
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA