Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA Nowe

SPRZEDAWCA4a806088-a626-495a-a552-57e580b39450Obowiązki Twoim głównym zadaniem będzie obsługa KlientaPracą przy kasie i rozliczaniem powierzonej gotówkiWykładaniem towarów na półkiUtrzymaniem estetycznego wyglądu sklepuDbaniem o dobrą atmosferę w Two

2024-03-28 11:00:31
NETTO SP. Z O. O
Dzisiaj z gowork.pl

Sprzedawca - Kasjer | Lubliniec, ul. Powstańców...

2024-03-26 17:05:09
Biedronka
2 dni temu z pracawbiedronce.pl

Hostessa Carrefour Pszczyna

Dzień dobry, Poszukuję Hostessy do pracy w sklepach Carrefour Pszczyna Umowa zlecenie Praca przy promowaniu aplikacji Carrefour oraz pomoc przy jej założeniu 509 963 337

2024-03-26 06:24:02
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
mmm
2 dni temu z lento.pl

dla hostessy Katowice

Katowice. Szukam hostessy na prywatne pokazy mody czy bielizny. Warunki finansowe zaleznie od czasu i ilosci sesji. Minimum okolo 4.000 na reke miesiecznie. Zgloszenia koniecznie z mailem i numerem telefonu

2024-03-25 16:12:50
3 dni temu z strefa-hostess.pl

Hostessa Carrefour Lędziny

Dzień dobry, Poszukuję Hostessy do pracy w sklepach Carrefour Lędziny Umowa zlecenie dni pracy piątki oraz soboty Praca przy promowaniu aplikacji Carrefour oraz pomoc przy jej założeniu

2024-03-25 05:21:30
mmm
3 dni temu z lento.pl

Sprzedawca - Zawadzkie

Ul. Stawowa 14

2024-03-24 16:47:03
Netto
3,8
4 dni temu z netto.pl

Hostessa Katowice i okolice od zaraz !!!

Dzień dobry, Poszukuję Hostessy do pracy w sklepach Carrefour Umowa zlecenie Godziny pracy czwartki piątki oraz soboty od 9-14 Praca przy promowaniu aplikacji Carrefour oraz pomoc przy jej założeniu Lokalizacje Carrefour: -Katowice Wojciecha - Siemia

2024-03-21 14:22:50
7 dni temu z lento.pl

Sprzedawca CCC Lubliniec Karuzela

2024-03-19 16:41:01
CCC
9 dni temu z kariera.ccc.eu

Sprzedawca

Twój zakres obowiązków, Poznasz wszystkie procesy, które wspierają naszych klientów w dokonywaniu trafnych wyborów zakupowych., Będziesz mieć możliwość realizować różnorodne zadania - zapakujesz zamówienie online, przyjmiesz dostawę, zadbasz o..

2024-03-19 15:40:52
Umowa o pracę
CCC S.A
9 dni temu z pracuj.pl

Hostessy - track girls

Asysta podczas zawod ów wyścigowych - dekoracja podium, pilnowanie harmonogramu i dbanie o odpowiedni wizerunek podczas zawod ów.2 wakaty2 dni - ostatni weekend maja 7:00-14:00Oczekiwania:Naturalność, wysoka kultura osobista, znajomość zasad savoir v

2024-03-12 13:54:05
16 dni temu z strefa-hostess.pl

Sprzedawca-Lada Tradycyjna | Toszek k. Gliwic

Toszek Sprzedawca-Lada Tradycyjna | Toszek k. Gliwic, 44-180

2024-03-07 17:05:08
Biedronka
21 dni temu z pracawbiedronce.pl

Sprzedawca - Kasjer I Tworóg, k. Tarnowskich...

Tworóg Sprzedawca - Kasjer I Tworóg, k. Tarnowskich Gór, 42-690

Biedronka

Hostessa Carrefour Oświęcim 30zł/h brutto od...

Pilnie poszukuje hostessy do pracy w Carrefour w Oświęcimiu. Stawka 30zł/h brutto Wymagana książeczka sanepidowska, ukończone 18 lat Praca na marzec i kwiecień, 64h/miesiąc Osoby poważnie zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny bądź odpowie

2024-03-06 16:31:27
Agencja
22 dni temu z lento.pl

Kasjer-sprzedawca

Zakres obowiązków:- obsługa kasy fiskalnej- obsługa działu mięsnego- dbanie o porządek na sali sprzedaży- dbanie o ekspozycję towarów Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: [Inne] : - okres próbny – 3 miesiące- wynagr

2024-03-02 18:41:44
od 4360 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
DINO POLSKA S.A
4,1
26 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Sprzedawca / Sprzedawczyni

Twój zakres obowiązków, Obsługa klienta, Praca przy kasie i rozliczanie powierzonej gotówki, Wykładanie towarów na półki, Utrzymanie estetycznego wyglądu sklepu, Dbanie o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc to..

2024-03-01 17:40:28
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
27 dni temu z pracuj.pl

Kasjer-Sprzedawca

POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych..

2024-02-07 11:52:06
polomarket
50 dni temu z erecruiter.pl

Hostessa do org. kawalerskiego

Szukam kobiety hostessy do pomocy przy organizowaniu wieczorów kawalerskich . Poszukiwana osoba młoda, energiczna, dyspozycyjna . Imprezy na terenie śląska . Więcej info na maila @ lub telefonicznie 515753875. Prosimy o cv z foto . Odpowiadamy na wsz

2023-12-27 18:06:57
Exlive Katowice
92 dni temu z lento.pl