Praca Opieka nad seniorami w Lublinie

Znaleźliśmy 2 oferty

Opiekunka/Opiekun osób starszych

Grupa Veritas dynamicznie rozwijająca się firma w branży opiekuńczej poszukuje Opiekunek i Opiekunów do pracy na terenie Niemiec. Praca wiąże się z zamieszkaniem u podopiecznego/podopiecznej. Nie ponosisz żadnych kosztów podroży oraz swojego utrzyman

2024-01-29 09:54:20
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Veritas Group 
4,1 
60 dni temu z lento.pl

Opiekun osoby starszej

Zakres obowiązków:Opieka nad osobami starszymi - pomoc w codziennych zajęciach. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: cierpliwość, wrażliwość i empatia, niekaralność, kurs opiekuna osób starszych lub niepełnosprawnych W

2024-03-15 18:41:30
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Polski Czerwony Krzyż Lubelski Zarząd Okręgowy
14 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Podobne oferty pracy

OPIEKA NA NAD SENIORAMI W NIEMCZECH

Jeśli jesteś osobą cierpliwą, ciepłą i troskliwą, znasz język niemiecki i masz doświadczenie w opiece nad osobami chorymi, to świetnie trafiłeś! Umożliwimy Ci wyjazd do Niemiec w charakterze opiekuna osoby starszej. Dlaczego My??? • Gwarantujemy lega

2024-02-16 09:22:07
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Opiekunka Seniora 24
42 dni temu z lento.pl

Wyjed z Medcare24. Poszukujemy Pani po witach...

Poszukujemy Pani po świętach do opieki nad seniorem, do kodu 85375 Neufahrn. Bez transferu i nocek . Stawka 1700euro . Kontakt Marta: 501 127 762

2024-03-27 10:14:15
1700 zł
MedCare24
Radom +100km
2 dni temu z pracawopiece.pl

OPIEKA NAD SENIORAMI W NIEMCZECH

Jeśli jesteś osobą cierpliwą, ciepłą i troskliwą, znasz język niemiecki i masz doświadczenie w opiece nad osobami chorymi, to świetnie trafiłeś! Umożliwimy Ci wyjazd do Niemiec w charakterze opiekuna osoby starszej. Dlaczego My??? • Gwarantujemy lega

2024-03-15 08:46:17
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Opiekunka Seniora 24
Łuków +79km
14 dni temu z lento.pl

Opieka nad seniorem Radom - Radom - Część etatu

Szczegóły: - Doświadczenie:: brak - Osoba niepaląca - Akceptuje obecność zwierząt - Praca z zamieszkaniem: Nie Obowiązki: - Podawanie leków, - Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja, - Drobne sprawunki Dodatkowo z podopiecznym:: - Organizacja czasu

2024-03-05 05:10:01
do 30 zł
Radom +100km
24 dni temu z OpiekaSeniora.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Opieka nad seniorami Lublin

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 72 901 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy