Praca Operowanie wózkiem widłowym w Wieluniu

Znaleźliśmy 2 oferty

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:Obsługa wózka widłowego oraz suwnicy.Wymagania:Uprawnienia UDT,Doświadczenie w pracach transportowych w branży konstrukcji stalowych,Uprawnienia UDT do obsługi suwn

2023-12-08 15:22:06
GI Group
111 dni temu z pl.gigroup.com

Operator Wózka Widłowego - Brygadzista

Twój zakres obowiązków, Obsługa wózka widłowego oraz organizacja pracy zespołu pracowników., Planowanie oraz koordynowanie płynnego przepływu towarów magazynowych., Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych zadań w magazynie., Nadzór..

2024-03-14 12:40:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Patrol Group
3,1
14 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Wieluń