Praca Operowanie wózkiem widłowym w Tarnowie

Znaleźliśmy 5 ofert

Magazynier/Operator Wózka Widłowego - Tarnów

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier/Operator Wózka Widłowego . Miejsce pracy: Tarnów Zadania na stanowisku: • rozładunek i załadunek dostaw, • kompletacja zamówień sprzedaży, • przesunięcia wewnątrzmagazynowe, • przygotowanie towaru na z

2024-04-22 15:14:03
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
3 dni temu z lento.pl

MAGAZYNIER, OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (O)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe - Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. zasadniecze zawodowe, uprawnienia operatora wózków jezdniowych (widłowych) UDT. Praca w Tarnowie od pon

2024-04-24 07:31:05
BRUK-BET Sp. z o. o
Wczoraj z aplikuj.pl

Operator wózka widłowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: 1. Obsługa wózka widłowego2. Załadunek oraz rozładunek towaru3. Kompletacja i wydawanie towaru z magazynu4. Umieszczanie palet w regałach5. Sprawdzanie dokumentacji magazynowej6. Praca ze skanerem WYMAGANIA: - Wymagane uprawnienia

2024-04-18 22:30:32
JOBME S.A
7 dni temu z aplikuj.pl

Firma WIN PLUS w Podlesiu Machowskim zatrudni operatora wózka widłowego

2024-04-16 11:52:02
9 dni temu z tarnowiak.pl

Magazynier, operator wózka widłowego (o)

Zakres obowiązków:• przyjmowanie i wydawanie materiałów,• załadunek, rozładunek, odbiór i rozmieszczenie towaru na magazynie,• kompletowanie zamówień zgodnie z dokumentami,• przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji magazynowej,• prawidłowe przechowyw

2024-04-23 18:41:23
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Tarnów