Praca Operowanie wózkiem widłowym w Siemianowicach Śląskich

Znaleźliśmy 5 ofert

Operator Wózka Widłowego (UDT)

Dołącz do nas! Poznaj nas i dołącz do naszego zespołu! Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy UDT? Masz doświadczenie w pracy na wózku bocznym i/lub czołowym? Proponujemy: - umowę o pracę - system premiowy - opiekę koordynatora Co będziesz..

2024-04-24 11:30:55
Lavoro Sp. z o. o
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Operator Wózka Widłowego

Firma poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w Siemianowicach Śląskich na stanowisku: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Oferujemy: • umowę o pracę • system premiowy • opiekę koordynatora • przyjazne środowisko pracy Zakres obowiązków • zapewnienie..

2024-04-24 12:32:48

Magazynier - operator wózka widłowego / 6500...

Zadania: Przyjmowanie towarów i rozładunek komponentówKompletacja i dostarczanie części do produkcjiPrzygotowywanie i organizacja wysyłek produktów gotowychUzupełnianie dokumentacji magazynowej Wymagania: Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku magaz

2024-03-07 05:25:39
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Gi group poland s.a
49 dni temu z infopraca.pl

Prowadzimy rekrutację do nowo powstającej firmy produkującej części dla branży motoryzacyjnej. Magazynier - operator wózka widłowego / 6500 brutto / nowa firma Zadania: - Przyjmowanie tow

2024-03-06 15:37:23
GI Group
50 dni temu z hrlink.pl

Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowegoTwój zakres obowiązków obsługa wózka widłowego na magazynie wysokiego składu, realizacja zleceń produkcyjnych. Nasze wymagania gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, minimum roczne doświadczenie na stanowisku operatora wózk

2024-03-12 11:00:33
SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o
44 dni temu z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Siemianowice Śląskie