Praca Operowanie wózkiem widłowym w Radomiu

Znaleźliśmy 9 ofert

magazynier/operator wózka widłowego UDT

Poszukujesz pracy od zaraz? Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy operatora wózka widłowego UDT do pracy na magazynie w branży przetwórstwa owocowo-warzywnego.Aplikuj!Oczekujemyuprawnień na wózki widłowe potwierdzone prze UDTksiążeczki Sanepidmi

2024-04-17 11:54:00
2 dni temu z jobs.pl

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy:StefanowoZadania:Operowanie wózkiem widłowymZaładunek i rozładunek asortymentuFoliowanie i etykietowanie asortymentuZabezpieczanie asortymentu przed zniszczeniemKontrola dostawWymagania:Doświadczeniew pracy na podobnym stanowiskuDyspozy

2024-04-17 11:53:58
Rodzaj pracy: Stała

Zakres obowiązków: Operowanie wózkami widłowymi różnego rodzaju Załadunek i rozładunek dostaw Składowanie towarów na regałach magazynowych Przestrzeganie BHP

2024-04-14 06:31:02
praca.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
5 dni temu z mycv.pl

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandyd

2024-04-05 15:25:35
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ManpowerGroup Sp. z o. o
14 dni temu z infopraca.pl

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Zawody: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) - Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym

2024-04-04 07:31:32
P.h.u. drewmet wojciech włodarski
15 dni temu z aplikuj.pl

Operator wózka widłowego/Belgia

Do Twoich obowiązków będzie należało:- jazda wózkiem widłowym,- rozładunek i załadunek przyczep i kontenerów,- przewożenie i układanie palet na regałach,- odbieranie palet przy użyciu skanera,- przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy.Oczekujemy:- do

2024-03-09 15:25:38
InterKadra Sp. z o. o
41 dni temu z infopraca.pl

Operator wózka widłowego - Belgia

Magazynier - operator wózka widłowego Nowe

Twój zakres obowiązków, Kompletowanie, przygotowanie, pakowanie towaru do wysyłki, Przyjmowanie dostaw, rozładunek towaru, Rozmieszczenie towaru w regały wysokiego składu, Inne prace magazynowe..

2024-04-19 15:40:40
new trendy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Dzisiaj z pracuj.pl

Pracownik magazynowy - Operator wózków widłowych

Twój zakres obowiązków, Przyjmowanie, kompletowanie i wydawanie towarów z magazynu, Obsługa i konserwacja wózków widłowych, Przenoszenie i składowanie towarów zgodnie z zaleceniami, Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, Współpraca z..

2024-03-19 16:40:36
KIR-BUD sp. z o.o
31 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Radom