Praca Operowanie wózkiem widłowym w Piotrkowie Trybunalskim

Znaleźliśmy 4 oferty

Niemcy | Operator wózka widłowego wysokiego składu...

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy Masz uprawnienia na wózki widłowe? Wykorzystaj swoje umiejętności w Niemczech i zarabiaj w EURO! Czeka praca w magazynie logistycznym z częściami samochodowymi! Sprawdź szczegóły ;) CO OFERUJEMY? · Świetną stawkę godzinow

2024-04-18 11:37:49
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
OTTO Work Force Recruitment
7 dni temu z lento.pl

Kierowca kat. c/magazynier/operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:przewóz towarów,zabezpieczenie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem,prace magazynowe związane z obsługą wózka widłowego.Po okresie próbnym, umowa na czas określony. Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. CWy

2024-04-19 18:41:18
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE...
6 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Magazynier/operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:prace magazynowe;Po okresie próbnym, umowa na czas określony. Wymagania:Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT),mile widziane doświadczenie zawodoweoferta

od 5500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała

Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowegoTwój zakres obowiązków rozładunek i załadunek towaru, prace magazynowe przy użyciu wózka widłowego. Nasze wymagania rzetelność i zaangażowanie, dbałość wykonywanej pracy, uprawnienia UDT, gotowość do pracy w systemie 3-zmianow

2024-04-03 11:00:22
SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o
22 dni temu z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Piotrków Trybunalski