Praca Operowanie wózkiem widłowym w Ożarów Mazowiecki

Znaleźliśmy 4 oferty

Operator wózka widłowego wysokiego składu

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandyd

2024-03-15 21:25:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ManpowerGroup Sp. z o. o
41 dni temu z infopraca.pl

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:Rozładunek i załadunek aut. Zmagazynowania. Przemagazynowania. Przekładanie towaru według potrzeb. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: Prawo jazdy kat. BInne wymagania: Wymagane upr

2024-03-25 18:41:30
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Kuehne+Nagel Sp. z o.o
31 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Operator Wózka Widłowego - praca dwuzmianowa

- obsługa wózka widłowego - kompletacja zamówień

2024-03-28 17:55:16
FALLWORK Sp. Z O. O
28 dni temu z fallwork.pl

Operator Wózka Widłowego

Twój zakres obowiązków, obsługa wózka widłowego, kompletacja zamówień..

2024-03-26 09:40:42
Rodzaj pracy: Stała
30 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Ożarów Mazowiecki