Praca Operowanie wózkiem widłowym w Grodzisku Mazowieckim

Znaleźliśmy 8 ofert

Operator wózka widłowego

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandyd

2024-04-05 15:25:35
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ManpowerGroup Sp. z o. o
11 dni temu z infopraca.pl

Operator Wózka Widłowego | Darmowy dojazd | Atrakcyjne...

Zakres obowiązków:Ważenie surowców do produkcji masy kosmetycznejObsługa urządzeń produkcyjnychDowożenie surowców wózkiem widłowymWymagania:Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (UDT)Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym 4-brygadowym(

2024-04-12 05:25:38
Gi group poland s.a
4 dni temu z infopraca.pl

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego

2024-04-11 18:37:05
GI Group
5 dni temu z hrlink.pl

Operator wózka widłowego - Stała praca - Grodzisk...

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Operator wózka widłowe

2024-03-21 15:36:51
JAGA Recruitment Sp. z o.o
26 dni temu z hrlink.pl

Pracownik Magazynowy - Operator Wózka Widłowego

2024-01-08 16:53:02
Ceva Logistics
99 dni temu z cevalogistics.com.pl

Twój zakres obowiązków, Prace magazynowe, Przyjmowanie i zabezpieczanie produktów gotowych i półproduktów, Wydawanie surowców i opakowań, Przyjmowanie i wydawanie towaru, Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów, Załadunek zamówień,..

2024-04-05 18:40:04
Zpc milanowek sp. z o.o
4,1
11 dni temu z pracuj.pl

Twój zakres obowiązków, operator wózka widłowego przy załadunku prefabrykatów betonowych, dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn i urządzeń, przestrzeganie przepisów BHP..

2024-04-15 09:40:38
Budokrusz S.A
Wczoraj z pracuj.pl

Twój zakres obowiązków, Załadunek i rozładunek towarów, Transport towarów w magazynie, Kompletacja towarów, Praca ze skanerem, Jeśli posiadasz uprawnienia UDT – obsługa wózka widłowego – przy rozładunkach/ załadunkach..

2024-04-04 10:40:34
Rodzaj pracy: Stała
Manpower
12 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Grodzisk Mazowiecki