Praca Operowanie wózkiem widłowym w Dębicy

Znaleźliśmy 6 ofert

Magazynier/Operator wózka widłowego

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada obiekty handlowe zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech...

2024-04-12 14:48:07
Merkury Market
4 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Magazynier/Operator wózka widłowego UDT

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada obiekty handlowe zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie

2024-04-12 14:45:27
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
4 dni temu z lento.pl

Operator Wózka Widłowego

Opis stanowiska: Składowanie metalowych skrzyń z kauczukiem naturalnym oraz worków Big Bag z produktem sypkim

2024-04-06 10:47:02
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Tymczasowa
TORUŃSKA APT SP. Z O.O
10 dni temu z praca.pl

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadz

2024-04-04 11:00:26
SEITO HR SP. Z O. O
12 dni temu z gowork.pl

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:Transport półfabrykatów, elementów do produkcji, rozładunki i załadunki aut Wymagania:Inne wymagania: wymagane uprawnienia UDT, mile widziane doświadczenie Wynagrodzenie brutto: od 30System wynagradzania:Czasowy ze stawką godzinowąR

2024-04-12 18:41:36
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
4 dni temu z MCK Dębica

Magazynier / Operator wózka widłowego

Twój zakres obowiązków, przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu głównego...

2024-04-10 12:40:39
Merkury Market sp z o. o. sp. k
6 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Dębica