Praca Odbieranie telefonów w Piasecznie

Znaleźliśmy 3 oferty

Sekretarka /Asystentka Prezesa Zarządu

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną..

2024-04-18 14:39:11
EMC Instytut Medyczny
8 dni temu z erecruiter.pl

SEKRETARKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie ogólnokształcące - Uprawnienia: obsługa komputera,Obsługa klienta bezpośrednia,dobra organizacja pracy, komunikatywność,znajomość pakietu MS Office - Inne wymagani

2024-04-19 07:31:19
Przedszkole nr 11 nefrytowy zakątek
7 dni temu z aplikuj.pl

Staż z urzędu pracy Sekretarka/sekretarz

Opis zadań:- przeszkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów przeciwpożarowych, przepisów w zakresie ochrony danych osobowych oraz zapoznanie z obowiązującym regulaminem pracy- zapoznanie z organizacją pracy i funkcjonowaniem proku

2024-04-25 18:41:42
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Odbieranie telefonów Piaseczno