Praca od ZARAZ/ Kontrola Jakości - GLIWICE!

Miejsce pracy: Gliwice
Region: Śląskie
Kontroler/ka Jakości

Nasza firma oferuje:

· Atrakcyjne wynagrodzenie , które będzie wypłacane regularnie i bez opóźnień

· Pracę w młodym zespole pod opieką Koordynatora,

· Praca na umowę ( Pełny ZUS ),

· Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People,

· Praca w systemie 3 zmianowym,

· Zaplecze socjalne ( stołówka, szatnia ),

· Opiekę Koordynatora w pierwszych dniach pracy,

· Ubezpieczenie NNW,

· Dodatkowe przerwy

· Bezpłatny parking,

· Szkolenie wdrążające – Nie wymagamy doświadczenie,

Twoje obowiązki:

· Kontrola jakości części samochodowych,

· Sortowanie części, separacja wadliwych wyrobów,

· Raportowanie przeprowadzonej kontroli,

Jeżeli:

· Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w branży Automotive,

· Jesteś samodzielny, zaangażowany w pracę oraz dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym,

ZADZWOŃ POD NUMER 502 - pokaż numer telefonu - 502 736 849 bądź wyślij sms o treści „GLIWICE” – oddzwonimy z ofertą.

Nie czekaj!

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA