Praca od zaraz! -> Operator produkcji -> 5300 zł

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Region: Dolnośląskie
Gorąca oferta pracy od zaraz!

Pracuj przy składaniu kominków u skandynawskiego lidera branży!

Lokalizacja: Kąty Wrocławskie (zwrot kosztów dojazdu)

oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez agencję Randstad
- możliwość długofalowej współpracy
- atrakcyjne wynagrodzenie: 3800 zł brutto na początek, po 3 miesiącach 4000 zł brutto
- premie do 1200 zł brutto
- karta paliwowa: 200 zł netto miesięcznie na dojazdy
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
- pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe oraz opiekę medyczną opłacone przez pracodawcę

zadania;
- montaż elementów kominków
- proste prace produkcyjne

oczekujemy:
- dyspozycyjności do pracy zmianowej
- możliwość własnego dojazdu do pracy

Agencja zatrudnienia nr wpisu: 47

Oferty pracy Randstad Polska Sp. z o. o.

senior e-marketing specialist
2 godziny temu z pracuj.pl
Project Engineer
buyer
Elektryk - Elektromechanik
agent celny
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA