Podobne oferty pracy

Opiekun dzienny/pomoc opiekuna K/MNowe

pokaż opis

Urząd Pracy m.st. Warszawy.,.Umowa o pracę na czas nieokreślony Wynagrodzenie brutto od 2350 PLN Zakres obowiązków jw

2018-11-16 15:31:01address
Dzisiaj z Centralna baza ofert pracy

Opiekunka do Pani, Dramstadt, NiemcyNowe

pokaż opis

EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Darmstadt. Poszukujemy opiekunki do Pani, która mieszka z mężem..

2018-11-16 11:28:37address
Dzisiaj z Nuzle

Opiekunka do Pana, Rosenheim, NiemcyNowe

pokaż opis

EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANA Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Rosenheim. Poszukujemy opiekunki do 89 letniego Pana, który mieszka..

2018-11-16 11:26:44address

Niania 3h dziennie dla 18 miesięcznego chłopca...Nowe

pokaż opis

Witam, szukam niani dla synka, która zapiekuje się nim rano między 9.30 a 12.30 , z możliwością okazjonalengo odebrania straszego synka z przedszkola oraz okazjonalego przyjścia..

2018-11-16 10:16:02address
Dzisiaj z niania.pl

Stary Rembertów. Niania poszukiwana dla 18 miesięcznego...Nowe

pokaż opis

Poszukujemy niani dla naszego 1.5 rocznego syna. Praca od zaraz na pełen etat (9h dziennie). Mieszkamy ok. 500m od SKM. Nasze oczekiwania: - Niania z Rembertowa lub okolic - Tylko Nianie w..

Kucharka / KucharzNowe

pokaż opis

Zakres obowiązków: odpowiedzialność za przygotowanie irealizację potraw, zapewnienie wysokiej jakości produktu przestrzeganie norm istandardów obowiązujących wzakładzie dbanie oprawidłowe magazynowanie żywności isprzętu Wymagania: mile widziane

2018-11-16 08:11:44address
Dzisiaj z praca.pl

Opiekunka do chłopca 2,5 roku (w razie choroby)Nowe

pokaż opis

Poszukujemy opiekunki dla Synka 2,5 roku.Synek na co dzień chodzi przedszkola jednak dość często się przeziębia i musi być w domu.Szukamy osoby, która byłaby w stanie się nim zaopiekować w

2018-11-16 07:01:30address
Dzisiaj z gumtree.pl

Opiekunka na czas choroby dla dzieckaNowe

pokaż opis

Szukam Opiekunki do 3 letniego chłopca na czas choroby dziecka.Dziecko chodzi do przedszkola i często choruje.Jest to praca dorywcza szukam osoby która jest dyspozycyjna i będzie mogła posiedzie

2018-11-16 07:01:29address