Praca od ZARAZ - SOSNOWIEC ( Niwka ) - ZADZWOŃ!

Miejsce pracy: Sosnowiec
Region: Śląskie
PRACOWNIK WSPARCIA PRODUKCJI
( Dzielnica Niwka )

Oferta:
• Szkolenie wdrażające – NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!
• Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People,
• Parking,
• Atrakcyjne stawki godzinowe,
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie,
• Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę pod zakład klienta,
• Pracę w systemie brygadowym,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
• Grupowe ubezpieczenie na życie,
• Zaplecze socjalne,
• Lekką i średnią pracę stojącą,

Oczekiwania:
• Dokładności,
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

Zadania:
• Wsparcie produkcji – praca przy produkcji szyb samochodowych

Jesteś zainteresowany/a? Masz więcej pytań?
Zadzwoń pod numer 725 - pokaż numer telefonu - 725 257 089 bądź wyślij sms o treści „ PRODUKCJA” – oddzwonimy z ofertą!
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA