Podobne oferty pracy

Pracownik ochrony Nowe

Zakres zadań podstawowych:zapewnienie ochrony mienia w granicach chronionych obszar ów i obiekt ów,wykonywanie zadań powierzonych dla Pionu Ochrony wynikających z zapisu Ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 roku o ochronie informacji niejawnych (z p óźniejs

2022-10-01 11:54:30
Dzisiaj z jobs.pl

Detektyw sklepowy - Pracownik Ochrony

Zakres zadań: Ochrona mienia przed kradzieżą Obserwacja osób wchodzących do sklepu Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie obiektu i zgłaszanie kierownikowi Sumienna realizacja obowiązków służbowych

2022-09-30 12:21:06
Solid Security Sp. z o. o
Wczoraj z praca.pl

Pracownik ochrony - obiekt przemysłowy - Oborniki

Agencja Ochrony Seris Konsalnet zatrudni pracowników na stanowisko pracownika ochrony.Obiekt: PrzemysłowyMiejsce pracy: Oborniki WLKP.Pracownik ochrony - obiekt przemysłowy - ObornikiZakres obowiązków:kontrola ruchu osób i pojazdów,patrolowanie obiek

2022-09-30 11:00:06
Seris Konsalnet Holding S.A
Wczoraj z gowork.pl

PRACOWNIK OBIEKTU - Pracownik Ochrony Fizycznej

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony Fizycznej obiekt przemysłowy tel. 785 074 691 Wymagania kluczowe: - Niekaralność - Umiejętność pracy zespołowej - Rzetelność w wykonywaniu obowiązków -Doświadczenie na podobnym stanowisku -..

2022-09-29 10:04:28
Hunters
2 dni temu z Nuzle

Zatrudnimy - Pracownik Ochrony sklep

Pracownik Ochrony Miejsce Pracy - Poznań okolice tel. 785 074 691 Wymagania kluczowe: - Niekaralność - Umiejętność pracy zespołowej - Rzetelność w wykonywaniu obowiązków W zamian oferujemy: - Stabilność zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie -..

2022-09-29 10:04:16
Hunters

Pracownik Ochrony - obiekty handlowe

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.Obecnie do zespołu na obiekcie..

2022-09-28 11:35:10
Securitas Polska Sp. z o. o
3 dni temu z erecruiter.pl

Pracownik ochrony Poznań Grunwald

Agencja Ochrony poszukuje do pracy: PRACOWNIKA OCHRONY - DOZORU Miejsce pracy: Poznań Grunwald Nasza Agencja oferuje: • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę lub zlecenie, • terminowe wynagrodzenie, • DODATEK za godziny nocne, • szkolenie wstępne prze

2022-09-26 12:25:55
Impuls Security Polska
5 dni temu z lento.pl

Pracownik ochrony BOGUCIN lub JANIKOWO

Firma Ochroniarska o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIKA OCHRONY – DOZORU Miejsce pracy: BOGUCIN lub JANIKOWO Służby 24 godzinne: 07:00 - 07:00 lub 12 godzinne 07:00-19:00 i 19:00-07:00 DOJAZD KOMUNIKACJĄ PODM

2022-09-26 12:25:41