Praca od ZARAZ - Operator Wózka Widłowego z UDT-ŁÓDŹ

Miejsce pracy: Łódź
Region: Łódzkie
W związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem poszukujemy osób do naszego zespołu na stanowisko:

operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Łódź ( Widzew )

Twoje obowiązki:
• Transport za pośrednictwem sprzętu logistycznego komponentów i opakowań pomiędzy magazynem a linią produkcyjną,
Nasze wymagania:
• Kurs na wózek widłowy z UDT,
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej
W zamian oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, docelowo możliwość umowy o pracę bezpośrednio z zakładem po okresie próbnym,
• Stawkę godzinową 23 zł brutto (w zależności od posiadanych kwalifikacji) wzbogaconą o 20% dodatku nocnego,
• Prace w systemie 3 zmianowym,
• Stabilność zatrudnienia,
• Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
• Pracę dla osób w każdym wieku,
• Szkolenie wdrażające w nowe obowiązki,

Masz pytania?
Zadzwoń pod numer 503 - pokaż numer telefonu - 503 675 696 bądź wyślij sms o treści „ Magazyn” – oddzwonimy z ofertą!

Nie czekaj za nim ktoś zajmie Twoje miejsce