Praca od ZARAZ-Gdańsk(Kowale)-wizualna kontrola pianek

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: Pomorskie
Poszukujemy osób do współprac w obszarze kontroli jakości w lokalizacja Gdańsk (Kowale)

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego! Prowadzimy szkolenia wprowadzające - liczą się Twoje chęci.

Opis stanowiska:

ocena wizualna piankowych elementów z branży samochodowej
stanowisko stojąco-siedzące

Nasza oferta:

pracę w systemie 1 zmianowym
parking przy zakładzie
opiekę oraz pomoc dedykowanego Koordynatora
ubezpieczenie NNW
stawka godzinowa 21 zł brutto
umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People GO
możliwość zdobywanie doświadczenie w firmie o zasięgu międzynarodowym
szybki proces rekrutacji

Aplikuj bądź wyślij sms pod nr. 725 - pokaż numer telefonu - 725 251 950 o treści "Kowale" - oddzwonimy ze szczegółami.

Oferty pracy EXACT SYSTEMS SP. Z O. O.

Operator Wsparcia Produkcji – Kontroler...
wczoraj z pracuj.pl
Aplikant radcowski – Prawnik
2 dni temu z pracuj.pl
Wyższa stawka-stabilna współpraca-produkcja OD...
6 dni temu z lento.pl
Specjalista ds. Kadr i Płac
tydzień temu z pracuj.pl
Technik Jakości
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA