Praca od zaraz Deserant - Stawkę od 18 zł do 25 zł

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Dynamicznie rozwijająca się Cukiernia Piekarnia Grzybki zatrudni osobę na stanowisku:
Deserant / Deserantka
Miejsce pracy:
ul. Malownicza (Warszawa Włochy)
ul. Korkowa (Warszawy – Wawer)

Opis stanowiska
• Staranne przygotowywanie deserów oraz dań zgodnie ze standardami firmy
• Zarządzanie zapasami oraz kontrolę zużycia surowców
• Kontrola jakości surowców oraz przygotowanie ich do produkcji;
• Zapobieganie powstawania wad i odstępstw od norm jakościowych przy produkcji ciast i ciastek
• Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy zgodnie ze standardami firmy

Wymagania
• Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Umiejętność dążenia do wyznaczonych rezultatów,
• Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów,
• Chęci do pracy i zaangażowanie
• Pozytywne nastawienie do ludzi
• Dobra organizacja pracy
• Dyspozycyjność

Oferujemy
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• Zatrudnienie na umowie o pracę,
• Stawkę od 18 zł do 25 zł na rękę.
• Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dodanie do CV następującego zdania:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Baccata Enterprise Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mokotowskiej 4/6, 00-641 Warszawa, KRS 000 - pokaż numer telefonu - 0000493075, w celu wzięcia udziału w ukrytym procesie rekrutacyjnym“

Informuję, że Administratorem danych osobowych jest Baccata Enterprise Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mokotowskiej 4/6, 00-641 Warszawa, KRS 000 - pokaż numer telefonu - 0000493075, zwany dalej Administratorem. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia ukrytej rekrutacji na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednakże konieczne w celu wzięcia udziału w rekrutacji i aplikowania na określone w ogłoszeniu stanowisko. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem pracodawcy do którego Pan/ Pani rekrutują. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu przekazania informacji o Pana/ Pani aplikacji przyszłemu pracodawcy. Przysługuje Panu/ Pani prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Ponadto, posiada Pan/Pani prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przenoszenia danych, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. W celu wykonania powyższych uprawnień należy skontaktować się z Baccata Enterprise Sp. z o.o. poprzez e-mail odo@baccata.com.pl Dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Oferty pracy Piekarnia GRZYBKI

Ekspedient/ka-praca w Centrum,nowy lokal firmowym...
5 dni temu z lento.pl
Praca na etat, z umową o pracę w lokalu z pieczywem-Mokotów
Pracownik cukiernio-piekarni. Praca od zaraz
Hostessa do promocji pieczywa-Pełen etat, umowa...
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA