Praca Obsługa kasy fiskalnej w Zawierciu

Znaleźliśmy 3 oferty

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA/SPRZEDAWCA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę w zastępstwie WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe - Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w zawodzie. - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: - Wynagrodzen

2024-03-20 07:31:02
TURCZYK ŁUKASZ F.U.H BUDO-LUX
8 dni temu z aplikuj.pl

Pracownik ds. obsługi klienta - dział sprzedaży

Opis stanowiska kompleksowa obsługa klientów, również bezpośrednia wprowadzaniem danych klientów i ich zamówień do systemu wystawianiem faktur oraz innych dokumentów rozliczeniowych koordynacja działań związanych z zamówieniami tworzenie raportów i s

2024-03-22 15:10:04
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MARTIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ...
6 dni temu z praca.pl

Pracownik obsługi klienta/sprzedawca

Zakres obowiązków:Sprzedaż okien, rolet, bram garażowych. Obsługa klienta, umiejętność obsługi komputera. Praca w godzinach: 8-15, 13-20. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania pożądane: Wykształcenie: średnie ogól

2024-03-19 18:41:14
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
9 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu