Praca Obsługa kasy fiskalnej we Wrocławiu

Znaleźliśmy 4 oferty

Doradca Techniczny w Dziale Obsługi Klienta (b...

Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i - co ważniejsze - znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm, które działają w Polsce i UE

2024-03-28 11:58:13
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Business Bridge Group Sp. z o. o
5,0
Wczoraj z lento.pl

Specjalista Obsługi Klienta

Realizacja planów sprzedażowych Obsługa klienta zgodnie ze standardami Grupy PZU Przyjmowanie gotówkowych i bezgotówkowych wpłat ubezpieczeń Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem Budowanie portfela klientów

2024-03-28 15:25:29
Grupa PZU
Wczoraj z praca.pl

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Twój zakres obowiązków: telefoniczna obsługa klientów niemieckojęzycznych, udzielanie odpowiedzi na zapytania mailowe, obsługa aplikacji wewnętrznych, dbanie o dobry wizerunek Kontrahenta. Praca zdalna

2024-03-28 12:20:03
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Unique People

Młodszy / Specjalista ds. Obsługi Klienta

Your responsibilities, Being the first point of contact with the suppliers and customers (responding to customer expectations, providing information on the status of orders, deliveries and complaints, providing customer support in finding the..

2024-03-28 10:40:38
Serveone Europe sp. z o.o
2,8
Wczoraj z pracuj.pl