Praca Obsługa kasy fiskalnej w Lublińcu

Znaleźliśmy 5 ofert

Specjalista ds. obsługi klienta

"LENTEX" SA to wiodący na rynku polskim producent włóknin. "LENTEX" SA to firma łącząca ponad 100 - letnią tradycję z nowoczesnością, czego efektem jest znana marka i ugruntowana pozycja firmy na rynku..

2024-04-15 09:48:20
LENTEX S.A
4,1
9 dni temu z erecruiter.pl

Pracownik biurowy ds obsługi klientów

„Ledapol” Dariusz Krawczyk firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku,poszukuje kandytata/ki na stanowisko Pracownik biurowy ds. kontaktów z klientem . Osoba na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za nawiązywanie pierwszego kontaktu z potencjal

2024-03-05 10:16:54
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Ledapol Dariusz Krawczyk
3,7
50 dni temu z lento.pl

PRACOWNIK BIUROWY DS. OBSŁUGI KLIENTA NIEMIECKOJĘZYCZNEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: brak,wyższe (w tym licencjat), kierunek: brak - Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansow

2024-03-08 07:31:34
Adanta Sp. z o.o
47 dni temu z aplikuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Twój zakres obowiązków, Kompleksowa obsługa zamówień;, Weryfikacja stanów magazynowych pod kątem potwierdzonych zamówień, również magazynów ulokowanych w USA;, Harmonogramowanie zamówień;, Wystawiane dokumentów sprzedażowych i wysyłkowych;,..

2024-04-15 10:41:10
LENTEX S.A
4,1
9 dni temu z pracuj.pl

Pracownik biurowy ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Zakres obowiązków:- Kontakt z klientem niemieckojęzycznnym- Bieżąca organizacja pracy biurowej- Znajomość obsługi klienta Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: brak, wyższe (w tym licencjat), kierunek: brak

2024-03-07 18:41:38
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
48 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu