Praca Obsługa kasy fiskalnej w Grudziądzu

Znaleźliśmy 6 ofert

Specjalista Obsługa Klienta Odpisywanie na wiadomości

NA CZYM POLEGA PRACA? Twoja praca polega tylko i wyłącznie na odpisywaniu ludziom na wiadomości gotowymi skryptami i formułkami oraz wykonywanie prostych zadań poprzez działanie na gotowych materiałach. Obsługa klienta. Reklama oraz promocja..

2024-04-18 07:06:19
Carloss Marketing - Media
Grudziądz (możliwa praca zdalna)
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Zdalna

2024-04-18 07:06:20

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta -...

Ekspol to firma z 30-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki okiennej, drzwiowej i podłogowej. Obsługujemy klientów indywidualnych i inwestycyjnych. Jesteśmy firmą rozpoznawalną, cieszącą się doskonałą opinią i taką chcemy

2024-03-14 18:52:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Ekspol”
36 dni temu z lento.pl

Pracownik obsługi klienta na stacji paliw

Zakres obowiązków:Obsługa klienta, prace porządkowe, utrzymanie czystości urządzen. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: Chęci do pracy, mile widziane doświadczenie. Umowa o pracę na 2 zmiany (7-19, 19-7), wynagrodz

2024-04-17 18:41:18
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
DORYS-TANK DOROTA EREMUS
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Twój zakres obowiązków, Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta z wykorzystaniem kanałów komunikacyjnych – telefon, e-mail, czat, E-bok, Udzielanie rzetelnych informacji związanych z danymi zawartymi na fakturach klienta, zakresem danych..

2024-03-27 09:40:41
RESPECT ENERGY S.A
23 dni temu z pracuj.pl

Obsługa klienta na stanowisku kasjerskim TYGODNIÓWKI

- obsługa kasy - skanowanie produktów - podliczenie należności, prawidłowe wydanie reszty - obsługa terminala płatniczego

2024-02-16 17:55:19
FALLWORK Sp. Z O. O
63 dni temu z fallwork.pl