Praca Obsługa kasy fiskalnej w Gorlicach

Znaleźliśmy 2 oferty

Wsparcie Doradcy Obsługi Klienta - Gorlice

Szukasz pracy, chcesz zdobyć nowe lub wykorzystać dotychczasowe doświadczenia, nie boisz się wyzwań oraz kontaktu z ludźmi? Praca jest właśnie Ciebie! Nie zwlekaj, aplikuj już dziś, bowiem

2024-04-17 18:37:08
Zoltos.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk 
4,4 
3 dni temu z hrlink.pl

Wsparcie Doradcy Obsługi Klienta - Gorlice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - weryfikacja potrzeb Klienta, - kierowanie Klienta do konkretnego Doradcy, - obsługa systemu kolejkowego w stacjonarnym punkcie, - drobne czynności administracyjno-biurowe. WYMAGANIA: - wykształcenie minimum średnie, - doświadczen

2024-04-17 18:30:18
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa... 
4,4 
3 dni temu z aplikuj.pl
Podobne oferty pracy

Obsługa kasy fiskalnej

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy gotowych do wykonywania prac związanych: Wykładanie towaru, obsługa

2024-04-16 13:15:41
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
OTTO WORK FORCE EUROPE Sp. z o.o
Kraków +96km
4 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Obsługa kasy fiskalnej Gorlice

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 214 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy