Praca Obsługa kasy fiskalnej w Dębicy

Znaleźliśmy 1 ofertę

Pracownik obsługi klienta na stacji paliw

Zakres obowiązków:-OBSŁUGA KLIENTA-TANKOWANIE POJAZDÓW-PRACE PORZĄDKOWE Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLNRodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługSposób aplikowania

2024-04-22 18:41:26
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Stacja Paliw PARTNER Klaudia Mruk
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Podobne oferty pracy

Obsługa kasy fiskalnej

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy gotowych do wykonywania prac związanych: Wykładanie towaru, obsługa

2024-04-16 13:15:41
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
OTTO WORK FORCE EUROPE Sp. z o.o
Kraków +104km
9 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Obsługa kasy fiskalnej Dębica