Praca Obsługa kadrowo-płacowa w Sochaczewie

Znaleźliśmy 2 oferty

PRACOWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - Uprawnienia: Znajomość przepisów prawa pracy, ZUS, GUS, PIT, PFRON,certyfikat - specjalista ds. wynagrodzeń ,Znajomość przepisów z zakresu prawa p

2024-04-12 07:31:18
Zespół Opieki Zdrowotnej Szpitala Powiatowego...
3,4
7 dni temu z aplikuj.pl

Pracownik działu kadr i płac

Zakres obowiązków:- Naliczanie i prowadzenie ewidencji wynagrodzeń, zasiłków, i innych świadczeń z ubezpieczenia społecznego zgodnie z obowiązującymi przepisami,- prowadzenie dokumentacji płacowej Pracowników Szpitala i zleceniobiorców,- sporządzenie

2024-04-11 18:41:17
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
3,4
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Obsługa kadrowo-płacowa Sochaczew