Praca Obsługa kadrowo-płacowa w Opolu

Znaleźliśmy 5 ofert

Specjalista ds. Kadr i Płac → Opole

Opis stanowiska - Sporządzanie dokumentacji z zakresu stosunku pracy - Obsługa systemu kadrowo-płacowego - Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac - Administrowanie oraz prowadzenie dokumentacji personalnej w firmie budowlanej - Prowadzenie r

2024-04-18 16:41:25
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Sedulus Sp. z o. o
5 dni temu z lento.pl

Specjalista ds. Wdrożeń (kadry i płace)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:Udział w realizacji projektu wdrożenia modułów kadrowo-płacowych w firmie,Rozwój i testowanie nowych rozwiązań,Ścisłą współpracę z dostawcą oprogramowania ERP,Wsparcie i rozwiązywanie probl

2024-03-08 21:25:34
Smart-HR
4,3
46 dni temu z infopraca.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów, rachunkowości, ekonomii, zarządzania zasobami ludzkimi, rachunkowości lub pokrewnych, dobra, wykorzystyw

2024-03-21 16:49:05
Arche Consulting
4,9
33 dni temu z arche-consulting.pl

Księgowy/ specjalista do spraw kadr i płac

Zakres obowiązków:prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz KPiR, rozliczanie podatków VAT i dochodowych, fakturowanie, tworzenie list płac, tworzenie deklaracji i innych dokumentów ZUS, tworzenie dokumentów kadrowych, bezpośredni kontakt z klientem Wymaga

2024-01-19 18:41:06
od 4700 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Biuro rachunkowe renata wilk
95 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Specjalista ds. kadr i płac - Payroll Specialist

Twój zakres obowiązków, Prowadzenie kompleksowej obsługi dokumentacji kadrowo-płacowej, obejmującej m.in. rejestry umów, szkoleń oraz badań pracowniczych, Skrupulatne zarządzanie danymi personalnymi pracowników, Naliczanie i terminowa wypłata..

2024-03-25 12:40:37
Covebo Work Office Sp. z o. o
29 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Obsługa kadrowo-płacowa Opole