Podobne oferty pracy

Szukamy opiekunki dla Pana Hansa od 19.08

Wymagana znajomość języka niemieckiego - Bardzo dobra. Stan zdrowia pacjenta: problemy z poruszaniem, .Na kontrakcie: Do dyspozycji na miejscu rollator, Do dyspozycji rower, Dostęp do internetu (Wi-Fi), Oddzielna łazienka dla Opiekuna, W domu..

2022-08-08 16:16:44
Promedica24
Wczoraj z Nuzle

Szukamy opiekunki dla Pana Friedrich na 16.08

Wymagana znajomość języka niemieckiego - Średnia. Stan zdrowia pacjenta: choroba Alzheimera, demencja, inkontynencja, nadciśnienie, zaburzona orientacja czasowo-przestrzenna, .Na kontrakcie: Do dyspozycji rower, Dom jednorodzinny, Dostęp do..

2022-08-05 13:40:51
Promedica24
4 dni temu z Nuzle

Szukamy opiekunki dla Pani Elisabeth na 16.08

Wymagana znajomość języka niemieckiego - Bardzo dobra. Stan zdrowia pacjenta: demencja, zaburzona orientacja czasowo-przestrzenna, .Na kontrakcie: Do dyspozycji na miejscu rollator, Dom jednorodzinny, Dostęp do internetu (Wi-Fi), Oddzielna..

2022-08-03 14:57:15
Promedica24
6 dni temu z Nuzle

Nauczyciel opiekunka dziecięca / terapeuta zajęciowy

Szkoła policealna TERRA NOVA zatrudni nauczycieli do prowadzenia zajęć od nowego semestru z przedmiotów zawodowych z kierunku opiekunka dziecięca oraz terapeuta zajęciowy Wymagamy: - wykształcenia wyższego z zakresu pedagogiki, psychologii, terapii z

2022-08-02 12:12:26
TERRA NOVA
7 dni temu z lento.pl

Szukamy opiekunki dla Pana Heinricha na 12.08

Wymagana znajomość języka niemieckiego - Dobra. Stan zdrowia pacjenta: demencja, problemy z poruszaniem, udar, zawał mięśnia sercowego, .Na kontrakcie: Do dyspozycji na miejscu rollator, Do dyspozycji samochód, Oddzielna łazienka dla Opiekuna,..

2022-08-02 09:55:23
Promedica24
7 dni temu z Nuzle

Opiekunka dziecięca

Zakres obowiązków:Praca w żłobku przy opiece i pielęgnacji dzieci. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowanyUprawnienia: Opiekun w

2022-08-01 18:42:01
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Opieka w Niemczech! Wiele ofert ! bonus nawet...

Posiadasz doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub schorowaną, np. rodzinne? Znasz język niemiecki przynajmniej w stopniu podstawowym lub jesteś gotowy/-a do jego nauki na jednym z naszych kursów? MAM PRACĘ DLA CIEBIE! Niemcy - wybierz sama!..

2022-07-22 11:31:31
Promedica24
18 dni temu z Nuzle

Pani Opiekun osoby starszej

Pani z Opola szuka pracy na terenie Opola praca z umową o pracę interesuje mnie opieka nad osoba starsza opieka nad dzieckiem Mogę pracować na zmywaku lub sprzątać Pozdrawiam jolanta

2022-07-21 22:35:58
19 dni temu z Nuzle