PRACA NIEMCY: Pracownik tartaku

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
East Power sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz East Power GmbH z siedzibą w berlinie , świadczą kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR w Europie. Kandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem.
Posiadamy zezwolenie na prowadzenie agencji pracy na terenie Polski - KRAZ 18242,
Niemiec - Arbeitnehmerüberlassung ANÜ, Holandii oraz Norwegii.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Tartaku
Miejsce pracy Niemcy : 100km od Stuttgartu

Opis stanowiska:
- Układanie drewna, belek, belek kwadratowych, desek na terenie tartaku,
- Ogólna praca w tartaku,
- 48 godzin tygodniowo. Praca po 9 godzin dziennie.
STAWKA podstawowa: 8 EUR netto "na rękę" bez znajomości języka niemieckiego - €11,00 brutto.
9 EUR netto "na rękę" z językiem niemieckim - €13,00 brutto.

Wymagania:
- Sprawność fizyczna,
- Doświadczenie w tartaku,
- Własne auto na wyjazd - mile widziane,
- Znajomość języka niemieckiego - mile widziana.

Zapewniamy:
- Umowę o pracę (nie zlecenie),
- Pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny, zwroty podatków z Niemiec,
- Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin,
- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
- Więcej „na rękę” dzięki pracy przez naszą agencję,
- Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2 osobowe, blisko zakładu pracy,
- Świadczenia socjalne - m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld,
- Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w niemczech ,
- Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich,
- Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikacje: rekrutacja@eastpower.pl - wiadomość priv oraz kontakt telefoniczny 8:30-17:00.

☎️ Nr telefonu:
Kasia: +48 575 - pokaż numer telefonu - +48 575 440 254
Ewa: +48 530 - pokaż numer telefonu - +48 530 844 775
Sylwia: +48 570 - pokaż numer telefonu - +48 570 440 105
Roksana: +48 535 - pokaż numer telefonu - +48 535 645 485
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA