Podobne oferty pracy

Pakowacz ręczny

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach.,.Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług Wynagrodzenie brutto do 13,7 PLN Zakres obowiązków Pakowanie towaru na linii produkcyjnej, układanie towaru na palety w magazynie, inne zlecone prace fizyczne

2018-10-19 15:31:00address
Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

Pakowacz wyrobów

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach.,.Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto do 2500 PLN Zakres obowiązków Wykształcenie: zawodowe; doświadczenie na podobnym stanowisku; obsługa komputera w stopniu podstawowym; mile widziane uprawnienia na

2018-10-10 15:31:05address
10 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Młodszy pakowacz

pokaż opis

Opis stanowiska: odbieranie p

2018-09-07 11:54:19address
43 dni temu z jobs.pl

2018-09-04 15:43:22address
46 dni temu z szybkopraca.pl

Pakowacz/ka - dwie zmiany

pokaż opis

Agencja Pracy PowerJobs (nr licencji 11 749) działająca w ramach ETC Group właśnie prowadzi rekrutację dla swojego kluczowego Klienta i pilnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Pakowacz/ka Miejsce pracy: Kleszczów koło Gliwic Jeżeli: • Jesteś osobą

2018-08-17 14:59:52address
64 dni temu z lento.pl

Pakowacz - praca w magazynie

pokaż opis

Agencja PowerJobs poszukuje pracowników dla swojego Klienta Miejsce: Kleszczów koło Gliwic Stanowisko: Pakowacz Praca polega na rozpakowaniu, oklejeniu i ponownym zapakowaniu zamówień. Oczekiwania: - dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy od zar

2018-08-13 11:21:38address
68 dni temu z lento.pl