Praca Niemcy Komisjoner Magazynier również dla par

Miejsce pracy: Kłodzko
Region: Dolnośląskie
Do nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Komisjoner
Miejsce pracy: Niemcy , Hörselberg-Hainich

Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia
Praca w magazynie gier komputerowych – OD ZARAZ 30.08.2021
Praca również dla par, znajomych
PAKIET BENEFITÓW

Zakres obowiązków:
• zbieranie zamówień przy pomocy skanera ręcznego (gry komputerowe)
• przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki
• inne prace magazynowe

Wymagania:
• sumienność
• chęć do podjęcia pracy od zaraz
• dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach- niemiecka umowa o pracę
• wynagrodzenie 11,15 euro brutto/h
• dodatki za pracę w godzinach nocnych (25%)
• dodatki za pracę w niedziele (50%)
• dodatki za pracę w święta (100%)
• zakwaterowanie o wysokim standardzie za tylko 9 euro dziennie
• ubezpieczenie pracownicze, opiekę zdrowotną
• możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania niemieckiego zwrotu podatku
• pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
• pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o wysłanie swojego CV za pośrednictwem portalu
lub wysłanie sms-a o treści „PRACA Niemcy "
tel.: 797 - pokaż numer telefonu - 797 828 375

Oferty pracy Magazyn gier komputerowych

Komisjoner / Magazynier Niemcy Magazyn gier komputerowych
2 dni temu z lento.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA