Praca Naprawa samochodów w Suwałkach

Znaleźliśmy 2 oferty

Mechanik pojazdów samochodowych - kierowca holownika

Zakres obowiązków:Naprawa autobusów, pojazdów samochodowych, kierowanie holownikiem (pomoc techniczna), holowanie uszkodzonych pojazdów, udzielanie pomocy technicznej pojazdom na drodze. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawni

2024-03-25 18:41:34
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PODLASKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA NOVA S.A
2,3
31 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Elektromechanik/mechanik

Zakres obowiązków:Zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń i instalacji elektrycznych zainstalowanych na terenie Zakładu, dokonywanie przeglądów i remontów maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną,bieżące usuwanie usterek maszyn i urządzeń o

2024-02-29 18:41:42
od 4250 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Animex Foods Sp. z o. o
56 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach