Praca Naprawa samochodów w Suchedniowie

Znaleźliśmy 3 oferty

mechanik maszyn i urządzeń do przyuczenia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - dokonywanie przeglądów, remontów, konserwacji i napraw maszyn i urządzeń - diagnozowanie i usuwanie usterek i awarii - montaż i demontaż części maszyn i urządzeń produkcyjnych - praca z dokumentacją techniczną WYMAGANIA: - wykszt

2024-04-13 07:30:04
Randstad Polska Sp. z o. o
6 dni temu z aplikuj.pl

Posiadasz doświadczenie w pracy ślusarza narzędziowego/ mechanika utrzymania ruchu? A może masz wykształcenie kierunkowe i jesteś osobą, która szybko się uczy? Świetnie! Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!Aplikuj już teraz na stanowisko ślus

2024-04-17 11:54:00
2 dni temu z jobs.pl

Mechanik napraw pojazdów

Twój zakres obowiązków, Serwis podstawowy samochodów osobowych i dostawczych., Naprawy bieżące., Serwis klimatyzacji., Serwis ogumienia...

2024-03-20 09:40:42
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
RYSZARD ZOLBACH RIXON AUTO CZĘŚCI
30 dni temu z pracuj.pl