Praca Naprawa samochodów w Starogardzie Gdańskim

Znaleźliśmy 2 oferty

uczeń mechanik pojazdów samochodowych

Prowadzimy nabór uczniów w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych na rok 2024/25. Zajmujemy się transportem medycznym na terenie kraju, jak i za granicą. Od 25 lat oferujemy przewozy osób w transporcie międzynarodowym. Naszą działalnością jest też

2024-03-04 12:33:19
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Inna
GREGOR TRANS
50 dni temu z lento.pl

Mechanik samochodowy

Zakres obowiązków:Mechanik samochodowy Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych*Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: konieczne: doświadczenie jako mechanik samochodowy Wynagrodzenie brutto: od 37 PLN

2024-04-18 18:41:20
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DROG-TRANS...
5 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Podobne oferty pracy

Mechanik pojazdów samochodowych

Zakres obowiązków:Naprawa i obsługa pojazdów mechanicznych. Wykonywanie adaptacji i kalibracji systemów bezpieczeństwa w pojazdach mechanicznych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstaw

2024-03-27 18:41:49
do 12000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Duchservice centrum naprawy samochodów atur...
27 dni temu z Gdański Urząd Pracy
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Starogard Gdański

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 259 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy