Praca Naprawa samochodów w Sadkowa Góra

Oferty pracy z podaną frazą nie zostały znalezione.

Wskazówki do wyszukiwania:
  • Spróbuj użyć bardziej ogólnych słów kluczowych
  • Sprawdź pisownię
  • Spróbuj użyć innych słów kluczowych.
Nie znalazłeś wymarzonej pracy? Zapisz wyszukiwanie a powiadomimy Cię o nowych ofertach!
Proponowane oferty...

129 - MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Zawody: Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 3) - Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejest

2024-01-26 07:31:23
Auto-naprawa krzysztof pawlak
Radom +112km
83 dni temu z aplikuj.pl

129 - mechanik samochodów osobowych

Zakres obowiązków:naprawa samochodów osobowych Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 3)Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLNR

2024-01-25 18:41:30
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
84 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Sadkowa Góra