Praca Naprawa samochodów w Nawojowej

Znaleźliśmy 3 oferty

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne - Inne wymagania: Może być osoba po szkole do przyuczenia posiadająca chęci do pracy w mechanice samochodowej, kandydaci z dojazdem do 20

2024-04-19 07:31:19
RS AUTO SERVICE , Jakub Ruchała
Wczoraj z aplikuj.pl

Mechanik pojazdów samochodowych

Zakres obowiązków:Naprawy samochodów osobowych, remonty i wymiany silników. Praca w Nawojowej. Kontakt tel. 531-480-920 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczneWymagania pożądane: Zawód: Mechanik pojazdów samocho

2024-04-18 18:41:15
od 8500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Mechanik samochodowy

Twój zakres obowiązków, Diagnozowanie usterek i ustalanie przyczyn awarii pojazdów, Montaż i demontaż silników samochodowych, Wykonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych, Konserwacja i naprawa układów napędowych, hamulcowych,..

2024-04-15 11:40:45
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Tomasz Tokarczyk
5 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Nawojowa