Praca Naprawa samochodów w Kościerzynie

Znaleźliśmy 1 ofertę

ślusarz, mechanik

Zakres obowiązków:prace warsztatowe, montaż i demontaż elementów stalowych, szlifowanie w metalu Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżoweWymagany staż pracy: lata: 2 Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLNRodzaj umowy:Umowa o prac

2024-04-17 18:41:28
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
małe elektrownie wodne spółka cywilna jerzy...
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Podobne oferty pracy

Mechanik pojazdów samochodowych

Zakres obowiązków:Naprawa i obsługa pojazdów mechanicznych. Wykonywanie adaptacji i kalibracji systemów bezpieczeństwa w pojazdach mechanicznych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstaw

2024-03-27 18:41:49
do 12000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Duchservice centrum naprawy samochodów atur...
24 dni temu z Gdański Urząd Pracy
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Kościerzyna